Usługi

Darmowa konsultacja

Chcesz wiedzieć, jak RPA wesprze Twoje procesy biznesowe oraz pomoże zaoszczędzić cenny czas i zgromadzić istotne dane?

Skorzystaj z DARMOWEJ KONSULTACJI, zanim podejmiesz decyzję o jego wdrożeniu. Pomożemy Ci lepiej zrozumieć tę technologię i jej przełożenie na Twoje oszczędności. Podczas rozmowy z ekspertem Xelto dowiesz się, jak działa RPA, a przede wszystkim jak możesz wykorzystać ten system do optymalizacji procesów w swojej firmie. Nie trać czasu – skontaktuj się i zarezerwuj konsultację. Poznaj wszystkie fakty i dokonaj świadomego wyboru!

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of New Season Linkedin Post (3)

Analiza procesów

Już wiesz, że RPA to rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej firmie?

Czas ustalić szczegóły. Wspólnie wybieramy pierwszy proces, który wymaga automatyzacji. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się z jego przebiegiem. Uwzględniamy wszystkie wykonywane kroki, w tym możliwe zmienne i wyjątki. To pozwala nam przygotować konkretną ofertę. Znajdziesz w niej:

  • Szczegółowy opis realizacji procesu po automatyzacji
  • Plan projektu
  • Szacunkową wycenę wdrożenia.

Te informacje otrzymasz już następnego dnia po naszym spotkaniu – szybko i konkretnie.

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of New Season Linkedin Post (4)

Wdrożenie

Nasza oferta Ci odpowiada? Świetnie! Zaakceptuj ją, a my przystąpimy do wdrożenia. Ile to potrwa? Najczęściej 1-2 tygodnie, w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Kiedy zakończymy etap programowania, przeprowadzamy testy jednostkowe – tak, aby upewnić się, że nasze usprawnienia realnie pomagają Ci przyspieszyć pracę i wyeliminować błędy. Na koniec otrzymujesz przeszkolenie z obsługi systemu, a my przejdziemy do etapu produkcji.

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of New Season Linkedin Post (6)

Aktywacja i utrzymanie

Dbamy o to, aby rozpoczęcie pracy z RPA przebiegło sprawnie, płynnie i bez problemów.

Kiedy robot rozpocznie pracę, wchodzimy w tryb stabilizacji (ang. hypercare). Nie obawiaj się: otoczymy Cię opieką i zapewnimy wszechstronną pomoc i wskazówki dla Twojego zespołu. Okres wdrożenia potrwa 30 dni. W tym czasie praca robota będzie dokładnie monitorowana. Jeszcze zanim zakończymy hypercare, uzgodnimy z Tobą, jakiego wsparcia będziesz potrzebować na dalszych etapach. Nie zostawimy Cię samego.

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of New Season Linkedin Post (7)

W jaki sposób RPA może pomóc Twojej organizacji?