Przyszłość pracy: Jak przygotować się na erę AI?

Przyszłość pracy to teraz! 🌐🤖

Według ostatniego raportu IBM, sztuczna inteligencja zmienia krajobraz zawodowy w tempie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych trzech lat aż 40% pracowników będzie musiało przekwalifikować się, aby dostosować się do zmian wywołanych przez AI. Dla niektórych to wyzwanie, ale dla innych ogromna szansa!

Czy wiesz, że generacyjne modele AI, takie jak ChatGPT, potrafią obecnie wykonywać wiele zadań technicznych, w tym pisanie i kodowanie, z niesamowitą precyzją? To może być przerażające, ale badania pokazują, że…

AI niekoniecznie zastępuje pracowników – pomaga im! 🧠

Dla tych, którzy chcą być na czele tej rewolucji, przedstawiamy Wam nasze szkolenia z automatyzacji procesów (RPA). Nasze programy są dostosowane do potrzeb zmieniającego się rynku pracy, pomagając pracownikom przekwalifikować się i stawić czoła nowym wyzwaniom.

Wyniki badania IBM pokazują, że osoby, które przekształciły swoje umiejętności w związku z AI, odnotowują wzrost przychodów o 15%, a Ci, którzy koncentrują się na AI, mogą cieszyć się nawet 36% wyższym wzrostem przychodów. To znak, że przyszłość pracy zależy od naszej gotowości do nauki i dostosowania się.

Sztuczna inteligencja nie zastąpi ludzi, ale ludzie wykorzystujący AI zastąpią tych, którzy tego nie robią. Przesunięcie priorytetów na umiejętności interpersonalne, takie jak zarządzanie zespołem, efektywna komunikacja i adaptacja do zmian, jest nieuniknione.

Czy jesteś gotowy na przyszłość pracy z sztuczną inteligencją? XELTO DIGITAL jest tutaj, aby Ci pomóc! 🚀🤝📈 Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej!