Skuteczne wykorzystanie wiodących technologii RPA

Automatyzacja w XELTO DIGITAL z wykorzystaniem wiodących technologii 🚀🌐

Z dumą chcemy podkreślić, że wykorzystujemy wiodące narzędzia do zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA) w naszej działalności, aby zapewnić płynną, efektywną i innowacyjną automatyzację.

✨ Co to jest RPA?

Robotyczna automatyzacja procesów (RPA) pozwala na automatyzację powtarzalnych i ręcznych procesów w środowisku biznesowym przez roboty programowe. Naśladują one ludzkie zachowanie, współpracując z systemami cyfrowymi w sposób podobny do działania człowieka, co prowadzi do lepszej obsługi klienta, niższych kosztów operacyjnych i wyższej produktywności.

🔍 Kilka wiodących technologii wykorzystywanych przez nas:

1️⃣ UiPath 🌟

Ułatwia automatyzację dzięki intuicyjnemu interfejsowi „przeciągnij i upuść”. Wielokierunkowa integracja zapewniająca współpracę z różnorodnymi systemami. Zestaw narzędzi skrojony na miarę Twoich potrzeb w automatyzacji.

2️⃣ Blue Prism 🛡️

Bezpieczeństwo jako priorytet dla newralgicznych operacji biznesowych. Skalowalność, która rośnie wraz z Twoim biznesem. Bogate w funkcje narzędzia dla zaawansowanej automatyzacji.

3️⃣ Automation Anywhere 🚀

Łączy klasyczną automatyzację RPA z nowoczesnymi technologiami, takimi jak automatyzacja kognitywna. Złącza gotowe do integracji z różnymi platformami. Wgląd w procesy dzięki zaawansowanym możliwościom raportowania.

4️⃣ SAIO 🏦

Platforma bazująca na wieloletniej współpracy ekspertów w zakresie robotyzacji procesów z Grupą ING Bank Śląski. Połączenie RPA z technologią sztucznej inteligencji (AI).

Dzięki tym narzędziom jesteśmy w stanie nie tylko zoptymalizować nasze procesy, ale także dostarczyć naszym Klientom wartości dodanej.

Zachęcamy do kontaktu jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wykorzystujemy te technologie w praktyce! ✉️

Autorka: Monika Serafin, Service Delivery Manager